
168 in stock
SKU: 5478927358835
5,804 views
Published Nov 21, 2025
| Brand | Apple |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 8.6 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 54.1 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
The beautiful range of Apple Naturalé that has an exciting mix of natural ingredients. With the Goodness of 100% Natural Ingredients