
146 in stock
SKU: 2349400332129
7,538 views
Published Oct 9, 2025
| Brand | Other |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Storage | 16 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 13.9 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 48.7 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The automobile layout consists of a front-engine design, with transaxle-type transmissions mounted at the rear of the engine and four wheel drive