
58 in stock
SKU: 3871280381076
2,511 views
Published Oct 24, 2025
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 512 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 8.6 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 56.9 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
The slim & simple Maple Gaming Keyboard from Dev Byte comes with a sleek body and 7- Color RGB LED Back-lighting for smart functionality