
200 in stock
SKU: 6147408489984
259 views
Published Mar 20, 2026
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Storage | 4 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 8.8 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 52.9 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
The Nagasaki Lander is the trademarked name of several series of Nagasaki sport bikes, that started with the 1984 ABC800J