
116 in stock
SKU: 6465413318069
6,827 views
Published Dec 11, 2025
| Brand | Infinix |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 128 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 15.4 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 91.4 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
The Nagasaki Lander is the trademarked name of several series of Nagasaki sport bikes, that started with the 1984 ABC800J