
28 in stock
SKU: 1139848178301
2,457 views
Published Jun 1, 2025
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 512 GB |
| Storage | 4 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 11 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 73.9 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
Carbonite web goalkeeper gloves are ergonomically designed to give easy fit