
65 in stock
SKU: 1921261406778
5,804 views
Published Jul 24, 2025
| Brand | Apple |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Storage | 4 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 6.1 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 25.6 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
The automobile layout consists of a front-engine design, with transaxle-type transmissions mounted at the rear of the engine and four wheel drive