
86 in stock
SKU: 0153711861993
1,088 views
Published Mar 20, 2026
| Brand | Huawei |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 512 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 15.1 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 73.2 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | iOS |
Ergonomic executive chair upholstered in bonded black leather and PVC padded seat and back for all-day comfort and support