
94 in stock
SKU: 6014667402583
611 views
Published Nov 15, 2025
| Brand | Itel |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Storage | 512 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 13.5 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 66.2 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
Ergonomic executive chair upholstered in bonded black leather and PVC padded seat and back for all-day comfort and support