
121 in stock
SKU: 7671902097653
8,520 views
Published Nov 18, 2025
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 8.9 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 43.8 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
The automobile layout consists of a front-engine design, with transaxle-type transmissions mounted at the rear of the engine and four wheel drive