
97 in stock
SKU: 3181309374164
4,389 views
Published Apr 29, 2025
| Brand | Huawei |
|---|---|
| RAM | 128 GB |
| Storage | 512 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 12.3 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 13.5 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
Carbonite web goalkeeper gloves are ergonomically designed to give easy fit