
106 in stock
SKU: 4734255790633
9,732 views
Published Oct 26, 2025
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 128 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 9.5 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 15.3 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
Boston's most advanced compression wear technology increases muscle oxygenation, stabilizes active muscles