
86 in stock
SKU: 6678207487876
8,332 views
Published Mar 23, 2026
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 128 GB |
| Storage | 512 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 8.5 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 65.6 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
New range of formal shirts are designed keeping you in mind. With fits and styling that will make you stand apart