
45 in stock
SKU: 2105378205809
7,508 views
Published May 13, 2025
| Brand | Huawei |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Storage | 4 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 13.7 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 60 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
New ABC 13 9370, 13.3, 5th Gen CoreA5-8250U, 8GB RAM, 256GB SSD, power UHD Graphics, OS 10 Home, OS Office A & J 2016