
88 in stock
SKU: 0448449950416
2,891 views
Published Aug 18, 2025
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 16.1 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 82.3 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
The automobile layout consists of a front-engine design, with transaxle-type transmissions mounted at the rear of the engine and four wheel drive