
88 in stock
SKU: 5890233341903
8,023 views
Published Apr 29, 2025
| Brand | Infinix |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 8.7 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 14.3 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | iOS |
The Apollotech B340 is an affordable wireless mouse with reliable connectivity, 12 months battery life and modern design