
165 in stock
SKU: 5721602140660
9,510 views
Published Jul 27, 2025
| Brand | Infinix |
|---|---|
| RAM | 256 GB |
| Storage | 128 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 6 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 82.7 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The Football Is Good For Training And Recreational Purposes