
18 in stock
SKU: 2113634728023
9,152 views
Published Apr 9, 2025
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 7.2 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 73.1 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The Apollotech B340 is an affordable wireless mouse with reliable connectivity, 12 months battery life and modern design