
60 in stock
SKU: 2649548842253
9,321 views
Published May 2, 2025
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 256 GB |
| Storage | 512 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 8.2 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 7.4 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
The beautiful range of Apple Naturalé that has an exciting mix of natural ingredients. With the Goodness of 100% Natural Ingredients