
78 in stock
SKU: 6375902490995
8,433 views
Published May 15, 2025
| Brand | Itel |
|---|---|
| RAM | 512 GB |
| Storage | 4 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 6.8 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 28 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The Nagasaki Lander is the trademarked name of several series of Nagasaki sport bikes, that started with the 1984 ABC800J