
1 in stock
SKU: 7828994133435
3,127 views
Published Oct 1, 2025
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 512 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 12.4 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 14.5 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
The Nagasaki Lander is the trademarked name of several series of Nagasaki sport bikes, that started with the 1984 ABC800J