
181 in stock
SKU: 4980880514049
3,990 views
Published Dec 18, 2025
| Brand | Apple |
|---|---|
| RAM | 128 GB |
| Storage | 256 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 14.2 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 70.6 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 4G |
| Operating System | iOS |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals