
170 in stock
SKU: 4162780406406
439 views
Published Jan 24, 2026
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Storage | 128 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 5.2 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 50.4 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
The Apollotech B340 is an affordable wireless mouse with reliable connectivity, 12 months battery life and modern design