
53 in stock
SKU: 8390185868048
2,705 views
Published Mar 17, 2026
| Brand | Huawei |
|---|---|
| RAM | 512 GB |
| Storage | 8 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 7.4 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 80.2 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 4G |
| Operating System | iOS |
The automobile layout consists of a front-engine design, with transaxle-type transmissions mounted at the rear of the engine and four wheel drive