
87 in stock
SKU: 0438282428760
7,916 views
Published Apr 29, 2025
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 5.1 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 33.6 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The automobile layout consists of a front-engine design, with transaxle-type transmissions mounted at the rear of the engine and four wheel drive