
105 in stock
SKU: 3901625599856
288 views
Published Jun 11, 2025
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Storage | 16 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 12.2 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 99.5 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
The Nagasaki Lander is the trademarked name of several series of Nagasaki sport bikes, that started with the 1984 ABC800J