
15 in stock
SKU: 8844821034088
4,841 views
Published Dec 28, 2025
| Brand | Other |
|---|---|
| RAM | 512 GB |
| Storage | 256 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 5.6 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 50.3 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals