
37 in stock
SKU: 7355656519684
6,316 views
Published Aug 22, 2025
| Brand | Infinix |
|---|---|
| RAM | 512 GB |
| Storage | 512 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 15 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 50.5 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
Carbonite web goalkeeper gloves are ergonomically designed to give easy fit