
199 in stock
SKU: 6936046801940
2,943 views
Published Sep 16, 2025
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 512 GB |
| Storage | 8 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 13.6 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 86 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
Boston's most advanced compression wear technology increases muscle oxygenation, stabilizes active muscles