
48 in stock
SKU: 4732900650103
3,117 views
Published Mar 22, 2026
| Brand | Nokia |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 12 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 11.8 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 32.6 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 4G |
| Operating System | iOS |
New range of formal shirts are designed keeping you in mind. With fits and styling that will make you stand apart