
54 in stock
SKU: 0209206127072
4,030 views
Published Jul 15, 2025
| Brand | Other |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 6.3 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 6.9 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
The slim & simple Maple Gaming Keyboard from Dev Byte comes with a sleek body and 7- Color RGB LED Back-lighting for smart functionality