
182 in stock
SKU: 8679087845129
9,323 views
Published Dec 9, 2025
| Brand | Huawei |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Storage | 2 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 12.9 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 76.2 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
The slim & simple Maple Gaming Keyboard from Dev Byte comes with a sleek body and 7- Color RGB LED Back-lighting for smart functionality