
123 in stock
SKU: 8461448115558
2,450 views
Published Jan 27, 2026
| Brand | Other |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Storage | 16 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 7.2 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 51.5 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 4G |
| Operating System | iOS |
The Nagasaki Lander is the trademarked name of several series of Nagasaki sport bikes, that started with the 1984 ABC800J