
146 in stock
SKU: 6846127779498
1,892 views
Published Jul 8, 2025
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 128 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 11.9 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 47 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
The slim & simple Maple Gaming Keyboard from Dev Byte comes with a sleek body and 7- Color RGB LED Back-lighting for smart functionality