
153 in stock
SKU: 6136758739375
1,460 views
Published Aug 2, 2025
| Brand | Itel |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 8.8 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 54.5 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
The automobile layout consists of a front-engine design, with transaxle-type transmissions mounted at the rear of the engine and four wheel drive