
22 in stock
SKU: 0066074711013
3,171 views
Published Jan 8, 2026
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Storage | 16 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 8.3 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 70.2 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
The Football Is Good For Training And Recreational Purposes