
167 in stock
SKU: 0722470811114
806 views
Published Feb 27, 2026
| Brand | Tecno |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 64 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 9.1 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 73.2 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals