
6 in stock
SKU: 1689304776904
708 views
Published Jan 20, 2026
| Brand | Itel |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Storage | 256 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 14.1 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 57.6 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals