
191 in stock
SKU: 6997138236262
9,064 views
Published Feb 17, 2026
| Brand | Infinix |
|---|---|
| RAM | 256 GB |
| Storage | 8 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 14.8 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 46.9 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
Boston's most advanced compression wear technology increases muscle oxygenation, stabilizes active muscles