
91 in stock
SKU: 7724963252681
2,403 views
Published Jul 7, 2025
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 256 GB |
| Storage | 12 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 6.5 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 82.8 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals