
175 in stock
SKU: 9337071402763
9,680 views
Published Oct 31, 2025
| Brand | Nokia |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 13.1 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 1.1 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 4G |
| Operating System | iOS |
New ABC 13 9370, 13.3, 5th Gen CoreA5-8250U, 8GB RAM, 256GB SSD, power UHD Graphics, OS 10 Home, OS Office A & J 2016