
197 in stock
SKU: 1276566137804
276 views
Published Feb 22, 2026
| Brand | Apple |
|---|---|
| RAM | 2 GB |
| Storage | 16 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 6.8 inches |
| Warranty | No Warranty |
| Battery | 18.7 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
The Football Is Good For Training And Recreational Purposes