
188 in stock
SKU: 4966794967614
2,297 views
Published Jan 30, 2026
| Brand | Samsung |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Storage | 12 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 9.7 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 59.1 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
New range of formal shirts are designed keeping you in mind. With fits and styling that will make you stand apart