
96 in stock
SKU: 6923103653956
744 views
Published Apr 13, 2025
| Brand | Itel |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Storage | 64 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 8 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 68.8 mAh |
| SIM Type | Single SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals