
192 in stock
SKU: 2501451783422
8,505 views
Published Nov 25, 2025
| Brand | Itel |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Storage | 64 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 4.9 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 56 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 3G |
| Operating System | Android |
Ergonomic executive chair upholstered in bonded black leather and PVC padded seat and back for all-day comfort and support