
169 in stock
SKU: 7159277769950
5,013 views
Published Aug 12, 2025
| Brand | Infinix |
|---|---|
| RAM | 2 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 13.7 inches |
| Warranty | 2 Years |
| Battery | 8.1 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 5G |
| Operating System | Android |
New ABC 13 9370, 13.3, 5th Gen CoreA5-8250U, 8GB RAM, 256GB SSD, power UHD Graphics, OS 10 Home, OS Office A & J 2016