
174 in stock
SKU: 8174064439518
1,983 views
Published Aug 9, 2025
| Brand | Tecno |
|---|---|
| RAM | 512 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 16.6 inches |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 80.8 mAh |
| SIM Type | eSIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
Boston's most advanced compression wear technology increases muscle oxygenation, stabilizes active muscles