
167 in stock
SKU: 2133265140834
1,908 views
Published Jan 7, 2026
| Brand | Infinix |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Storage | 12 GB |
| Condition | Refurbished |
| Screen Size | 12.2 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Battery | 31.9 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 5G |
| Operating System | iOS |
New ABC 13 9370, 13.3, 5th Gen CoreA5-8250U, 8GB RAM, 256GB SSD, power UHD Graphics, OS 10 Home, OS Office A & J 2016