
45 in stock
SKU: 2377930016493
3,315 views
Published Oct 20, 2025
| Brand | Huawei |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Storage | 32 GB |
| Condition | New |
| Screen Size | 15.6 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 86.3 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 3G |
| Operating System | iOS |
Andy shoes are designed to keeping in mind durability as well as trends, the most stylish range of shoes & sandals