
180 in stock
SKU: 5402485591311
5,880 views
Published Jun 17, 2025
| Brand | Nokia |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB |
| Condition | Used |
| Screen Size | 6.6 inches |
| Warranty | 3 Months |
| Battery | 30.9 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Network | 4G |
| Operating System | Android |
Boston's most advanced compression wear technology increases muscle oxygenation, stabilizes active muscles